Безкоштовна експрес-оцінка квартири у нас на сайті.

23-06-2020   
Безкоштовна експрес-оцінка квартири у нас на сайті.

Якщо вам необхідно дізнатися, яка ціна вашої квартири на сьогоднішню дату, ви можете скористатися онлайн калькулятором вартості квартири на нашому сайті.

Для цього необхідно натиснути на піктограму "Оцінка On-Line" або перейти за посиланням.

Скориставшись простою формою, ввести дані вашої квартири і натиснути "Оцінити". Калькулятор одразу видасть приблизну ринкову ціну вашої квартири.

Коефіцієнти нашого калькулятора підібрані спеціалістами Черкаського агентства нерухомості на підставі цін продажів квартир в м. Черкаси. Звичайно, програма не може врахувати всіх особливостей вашої квартири. Для цього необхідно викликати нашого спеціаліста до вас додому і отримати фахову і об'єктивну консультацію, що також безкоштовно. Але якщо ви проживаєте в іншому місті або іншій країні, в квартирі проживають родичі або квартиранти, яких турбувати небажано, і ви все ще вагаєтеся, чи варто наразі продавати квартиру, наш калькулятор до ваших послуг.

Якщо ви знайшли істотну різницю між нашою онлайн-оцінкою і фактичною ціною продажу квартири, зв'яжіться будь-ласка з нами. І ми підкоригуємо відповідні коефіціцієнти.

23.06.2020р. Ярослав Єкатеринін. ПП "Черкаське агентство нерухомості".

Вернуться на предыдущую страницу