Детальний опис об`єкта №10922:


Продаж готового бізнесу: діючий магазин, кафе і житловий будинок на приватній земельній ділянці в центрі с. Лозівок. Лозівок - курортний населений пункт біля лісу, Дніпра в 28км від Черкас і 160км від Києва. Поряд дачні кооперативи "Дружба" і "Фотон", Мошногірський кряж. Через село проходять популярні вело- і пішоходні маршрути.
- Діючий магазин господарських і садівничих товарів загальною площею 62кв.м, фасад на центральний майдан, з ремонтом, обладнанням і товаром! Постійні покупці як з Лозівка, так і з найближчих дачних кооперативів.
- Кафе загальною площею 72кв.м, з ремонтом, зал на 80 осіб, повністю укомплектований меблями, копллект посуду до 120 осіб, кінопроектор, аудіосистема. Регулярно проводяться різноманітні заходи.
- Житловий будинок складається з 2 окремих кімнат, кухні, санвузла, склопакети, сучасний ремонт, корпусні меблі, бойлер. Ідеальний варіант для невеликої сім"ї, є можливість розширення.
- Господарські приміщення: гараж, сарай, просторий підвал.
Комплекс опалюється сучасник твердопаливним котлом верхнього горіння. Завантаження дровами раз в 12 годин. Водопостачання зі свердловини забезпечується насосною станцією.
Земельна ділянка площею 5 соток в приватній власності!
Покупець комісію агентству не сплачує!


Готовий бізнес! Магазин + кафе + житловий будинок у живописному Лозівку

Тип:Продаж.  магазин
Район:Лозівок
Адреса:Черкаський район, с. Лозівок
Поверх:1
Поверховість:1
Загальна площа:353 м2
Площа ділянки:5 Сот.
Стан об`єкта:З ремонтом
Материал стен:цегла
Планіровка:-
Санвузел:Роздільний
Балкон:-
Ціна:1 430 000 Грн.
Еквівалент:52 000 $
Еквівалент:49 400 €
Переглядів:373
Дата публікації:

2020-08-17 11:37:12


Цікавлять деталі?

Введіть Вашe им`я:
:
Введіть Ваш телефон:
:
Подібні об`єкти