Будинок в центрі на 11 сотках - Продаж, Шевченка - Центр

Детальний опис об`єкта №14954:


Пропонуємо до продажу двоповерховий будинок у Черкасах, у районі «Шевченка – Центр», на вулиці Пастерівській. Помешкання розташоване в центральній частині міста на перетині вулиць Пастерівської та Гоголя, що робить локацію зручною як для проживання, так і для комерційного використання – фасад завдовжки 24 м виходить на проїзну вулицю.

Загальна площа будинку – 353 кв. м, житлова – 95 кв. м, кухня – 14 кв. м, ділянка – 11 соток із двох приватизованих наділів. Стіни цегляні, об’єкт зданий в експлуатацію та потребує ремонту. На першому поверсі – кухня, простора вітальня й кабінет з панорамними еркерами, окремий санвузол і ліфтова шахта; на другому – чотири спальні та два санвузли, вихід на терасу. Під усім будинком капітальний підвал, прибудований гараж 12 х 4 м із ролетними воротами. Заведені вода, каналізація, газ та електрика.

Поруч аптеки «Бажаємо здоров’я» та «УКРФАРМТРАНС», дитячі садки «Montessori Family» і «Ялинка», магазини «Моллі» та «Делікат», а також ТРЦ «Pioneer».

Звертайтеся до Черкаського агентства нерухомості – підберемо зручний час огляду.

---

Домоволодіння розташоване в центральній частині міста на перетині вулиць Пастерівської і Гоголя. Поряд будинок культури "Дружба Народів", школи №12, 17.
Будинок зданий в експлуатацію, стіни цегляні. Заведені міські комунікації: вода, каналізація, газ, світло.
Під усім будинком капітальний підвал з висотою стелі 3.8м.
На першому поверсі розташовані кухня, простора вітальня і кабінет з панорамними еркерами, окремий санвузол. Є ліфтова шахта. Прибудований великий гараж розміром 12 х 4 м висотою 2.9м. Ролетні ворота.
На другому поверсі 4 окремі спальні, 2 санвузли або гардеробна і один санвузол в залежності від рішення власника. З коридора вихід на терасу над гаражем.
Двір площею 11 соток, складається з двох приватизованих земельних ділянок.
Фасад 24м, виходить на вулицю Пастерівську, що дозволяє експлуатувати будинок як по прямому призначенню, так і під комерційну діяльність.


Будинок в центрі на 11 сотках

Тип:Продаж Будинок (Приватний сектор)
Район:Шевченка - Центр
Адреса:м. Черкаси, вул. Пастерівська
Поверх:1
Поверховість:2
Загальна площа:353 м2
Жила площа:95 м2
Площа кухні:14 м2
Площа ділянки:11 Сот.
Стан об`єкта:Без ремонта
Матеріал стін:цегла
Санвузол:Два
Балкон:1
Ціна:10 500 000 Грн.
Еквівалент:250 000 $
Еквівалент:225 000 €
Переглядів:1178
Дата публікації:

2023-02-20 12:49:30


Цікавлять деталі?

Введіть Вашe им`я:
:
Введіть Ваш телефон:
:




Подібні об`єкти

WebWizard CRM Real Estate

14809

Новий будинок в тихому центрі Черкас

Будинок (Приватний сектор)

 Тихий Центр

 м. Черкаси, пров. Пастерівський

 1 / 2 / цегла

 276 / 101 / 40 м2  Ділянка: 5 сот.;

 Ціна: 12 558 000 грн.

 Еквівалент: 299 000 $

 Еквівалент: 269 100 €

Новий будинок в тихому центрі Черкас


Пропонуємо до продажу цегляний будинок у Черкасах, у тихому центрі, на провулку Пастерівському. Це капітальне помешкання 2013 року побудови, придатне як для комфортного проживання родини, так і для розміщення офісу. Загальна площа об’єкта становить 276 кв. м, житлова – 101 кв. м, простора кухня-їдальня – 40 кв. м. Будинок має два поверхи та цокольний рівень, стіни цегляні з лицюванням керамічною цеглою, дах – металочерепиця. На цоколі обладнано котельню з електрокотлом і водонагрівачем та три гідроізольовані кімнати. На першому поверсі – кухня-їдальня з меблями з натурального дерева, керамогранітною стільницею та технікою, гостьовий санвузол із душовою, кабінет і гардеробна; в усіх приміщеннях тепла підлога, сходи з дуба. На другому поверсі – три спальні з кондиціонуванням, гардеробна, санвузол із ванною та балкон. Ділянка площею 5 соток із тротуарною плиткою, автоматичними воротами та автонавісом. Поряд із житлом розташовані дитячі садки «Montessori Family» та «Ялинка», Черкаський фізико-математичний ліцей, магазин «Делікат», аптеки й торговий комплекс «Сіон». Звертайтеся до Черкаського агентства нерухомості – підберемо зручний час огляду. --- Будинок розташований в центральній частині міста, затишний провулок в районі вулиць Пастерівської і Надпільної. Поряд дитсадок №10, школа №12, Гранд-маркет. 2013 рік побудови. Стіни цегляні. Лицювання - керамічна цегла. Дах - металочерепиця. 2 поверхи і цоколь. На цокольному поверсі знаходиться котельня: електрокотел, накопичувальний водонагрівач, шафа розподілу контурів опалення і теплої підлоги; 3 кімнати. Всі приміщення гідроізольовані, сухі. На першому поверсі простора кухня-їдальня: меблі з натурального дерева, керамогранітна стільниця і мийка, холодильник, варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина; гостьовий санвузол з душовою кабіною і меблями, кабінет, гардеробна. У всіх приміщеннях поверху тепла підлога. Міжповерхові сходи з дуба. На другому поверсі 3 спальні з кондиціонуванням, обладнана гардеробна, санвузол з ванною і душовою, балкон. Вихід на горище. Ділянка площею 5 соток, автоматичні ворота, декоративні рослини, автомобільний навіс, двір викладений тротуарною плиткою дозволяє припаркувати як власні авто, так і автомобілі гостей. Вигідний варіант як для проживання, так і для офісу айті компанії.

Ярослав

0673353211

0472540454

0472560656

[email protected]

WebWizard CRM Real Estate

11413

Будинок, р-н оптового овочевого ринку, вул. Чіковані / Пастерівська

Будинок (Приватний сектор)

 Чорновола - Хімселище

 м. Черкаси, вул. Чіковані

 1 / 1 / дерево і цегла

 67 / 42 / 11 м2  Ділянка: 6 сот.;

 Ціна: 2 100 000 грн.

 Еквівалент: 50 000 $

 Еквівалент: 45 000 €

Будинок, р-н оптового овочевого ринку, вул. Чіковані / Пастерівська


Пропонуємо до продажу затишний приватний будинок у Черкасах, у районі Хімселища, на вулиці Чіковані поблизу оптового овочевого ринку. Це готове до проживання домоволодіння у тихому приватному секторі стане вдалим вибором для родини, яка цінує власне подвір’я. Загальна площа житла становить 67 кв. м, житлова – 42 кв. м, кухня простора, близько 11 кв. м. Будинок одноповерховий, дерев’яний, обкладений жовтою цеглою, у жилому стані. Планування комбіноване: три кімнати, з них дві ізольовані спальні та вітальня, окрема ванна кімната й туалет. Помешкання забезпечене газовою колонкою, лічильником на воду, вигрібною ямою, телефоном, Wi-Fi і супутниковою антеною. Двір правильної прямокутної форми площею 6 соток вміщує цегляну господарську споруду з піччю та льохом, а також цегляний гараж з оглядовою ямою. Локація зручна для повсякденного життя: поряд школа №18 імені В’ячеслава Чорновола, центр розвитку дитини «Всезнайко», сквер «В’ячеслава Чорновола» і Парк Хіміків, аптека «Бажаємо здоров’я», магазини «Делікат» і «Малина». Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд. --- Домоволодіння розташоване в районі оптового овочевого ринку. В пішій досяжності міська лікарня №3, школа, дитячий садок, зупинки маршрутів №8, №9. Будинок дерев"яний, обкладений жовтою цеглою. Загальна площа 67,1, житлова 42,7, 3 кімнати, 2 з них ізольовані спальні, вітальня, коридор, велика кухня, ванна кімната, окремий туалет, газова колонка, лічильник на воду, вигрібна яма. Двір правильної прямокутної форми, загальна площа 6 соток, цегляна времянка з піччю та льох, цегляний гараж з оглядовий ямою. Телефон, вайфай, супутникова антена.

Ярослав

0673353211

0472540454

0472560656

[email protected]

WebWizard CRM Real Estate

12172

Будинок, Хімселище, р-н школи №10

Будинок (Приватний сектор)

 Чорновола - Хімселище

 м. Черкаси, провулок Уманський

 1 / 1 / дерево і цегла

 69 / 46 / 6 м2  Ділянка: 6 сот.;

 Ціна: 1 890 000 грн.

 Еквівалент: 45 000 $

 Еквівалент: 40 500 €

Будинок, Хімселище, р-н школи №10


Пропонуємо до продажу одноповерховий будинок у Черкасах на Хімселищі, у затишному провулку Уманському в районі школи №10. Помешкання підійде для родини, яка шукає власне житло з ділянкою у бюджетнішому сегменті міста. Загальна площа будинку становить 69 кв. м, житлова – 46 кв. м, кухня – 6 кв. м. Стіни дерев’яні, обкладені цеглою, фундамент бутовий, дах залізний. Об’єкт у жилому стані, планування комбіноване, чотири роздільно-суміжні кімнати, суміщений санвузол. Передбачено газове опалення з котлом на італійській автоматиці, бойлер, душову кабіну, туалет у будинку. Приватизована ділянка площею 6 соток має надвірні споруди, льох, сад і город. Хімселище – житлово-промисловий масив зі сформованою інфраструктурою. Поряд розташовані «Школа №10», «Бібліотека-філія 1 для дітей», супермаркети «АТБ-Маркет» і «Аврора», аптека «Подорожник», а також місце для відпочинку біля «Озера Перемоги». Звертайтеся до Черкаського агентства нерухомості – підберемо зручний час огляду. --- Будинок розташований в затишному провулку на Хімселищі в районі школи №10. Бутовий фундамент. Стіни дерев"яні, обкладені цеглою. Залізний дах. 4 роздільно-суміжні кімнати, газове опалення, котел на італійській автоматиці, бойлер, туалет в будинку, душова кабіна. Ділянка площею 6 соток, приватизована, з надвірними спорудами, льохом, садом, городом.

Ярослав

0673353211

0472540454

0472560656

[email protected]

WebWizard CRM Real Estate

10134

Будинок, с. Геронимівка, р-н новобудов

Будинок (Приватний сектор)

 Геронимівка

 Черкаський р-н, с. Геронимівка

 1 / 2 / цегла

 160 / / м2  Ділянка: 15 сот.;

 Ціна: 4 200 000 грн.

 Еквівалент: 100 000 $

 Еквівалент: 90 000 €

Будинок, с. Геронимівка, р-н новобудов


Пропонуємо до продажу двоповерховий цегляний будинок у селі Геронимівка Черкаського району, у районі новобудов «Поле чудес» поблизу Черкаської об’їзної дороги. Загальна площа помешкання – 160 кв. м, ділянка – 15 соток. Стіни зведено з газоблоку, дах накрито німецькою металочерепицею та утеплено, до будинку прибудовано гараж 4х8 м з воротами 3х3. На першому поверсі виконано стяжку підлоги, фінішну штукатурку стін, розведено електропроводку, воду й каналізацію, санвузол і кухню облицьовано плиткою, встановлено металопластикові вікна та подвійні вхідні двері. Об’єкт має два санвузли, роздільне планування, свердловину 33 м з глибинним насосом, подвійну вигрібну яму, 3-фазне світло 16 кВт з 2-тарифним лічильником, електричний і твердопаливний котли. Будинок передається без ремонту, підготовлений до подальшого оздоблення. Ділянку частково огороджено бутовим парканом, висаджено молоді плодові дерева й кущі, з території відкривається вид на місто Черкаси. Поряд розташовані Геронимівська загальноосвітня школа, дитячий садок «Сонечко», парк, аптека та зупинка громадського транспорту. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд. --- Будинок розташований в районі новобудов "Поле чудес" недалеко від Черкаської об"їзної дороги. Стіни з газоблоку, дах з німецької металочерепиці, прибудований гараж 4 х 8 м з воротами 3 х 3. 2 поверхи. На першому поверсі підлога зі стяжкою, розведена вода і каналізація, вхідні подвійні двері і металопластикові вікна, санвузол і кухня облицьовані плиткою, фінішна штукатурка стін, розведена електропроводка, підлогова дошка для другого поверху, утеплений дах, свердловина 33м з глибинним насосом, подвійна вигрібна яма. Світло 3-фазне, 16кВт, 2-тарифний лічильник, електро- і твердопаливний котел. Ділянка 15 соток, частково збудовано бутовий паркан, молоді плодові дерева і кущі. З ділянки видно м. Черкаси.

Ярослав

0673353211

0472540454

0472560656

[email protected]