Будинок, Свидівок, Багатий Хутір - Продаж, Свидівок

Детальний опис об`єкта №10046:


Пропонуємо до продажу цегляний будинок у селі Свидівок Черкаського району, у мальовничому районі Багатий Хутір на вулиці Богдана Хмельницького. Це двоповерхове помешкання загальною площею 245 кв. м, що поєднує простір приватного житла та близькість до природи.

Житлова площа становить 100 кв. м, кухня — 25 кв. м, у будинку передбачено два санвузли та комбіноване планування. Стіни газоблокові, утеплені й підготовлені під фінішну обробку, дах укрито фінською черепицею, а перекриття виконано з якісного лісу. До будинку прибудовано гараж, на другому поверсі облаштовано балкон. Газ та електрика проведені по вулиці. Об’єкт розташований на просторій ділянці площею 17 соток.

Свидівок — тихе село на березі Дніпра з чистим повітрям і зеленим оточенням, що приваблює спокоєм і близькістю до води. До Дніпра звідси лише близько п’ятнадцяти хвилин пішки, що робить локацію привабливою для родинного проживання та відпочинку.

Звертайтеся до Черкаського агентства нерухомості — підберемо зручний час огляду.

---

Будинок у р-н Багатий хутір, газоблоковий, утеплений та підготовлений під фінішну обробку, фінська черепиця, перекриття з якісного лісу, прибудований гараж, на другому поверсі балкон, ділянка 17 соток. Газ та електрика по вулиці.
До Дніпра 15 хвилин пішки.


Будинок, Свидівок, Багатий Хутір

Тип:Продаж Будинок (Приватний сектор)
Район:Свидівок
Адреса:Черкаський р-н, с. Свидівок
Поверх:1
Поверховість:2
Загальна площа:245 м2
Жила площа:100 м2
Площа кухні:25 м2
Площа ділянки:17 Сот.
Стан об`єкта:Без ремонта
Матеріал стін:цегла
Планування:Комбіновані
Санвузол:Два
Балкон:-
Ціна:2 275 000 Грн.
Еквівалент:50 000 $
Еквівалент:45 000 €
Переглядів:2378
Дата публікації:

2020-05-06 14:52:48


Цікавлять деталі?

Введіть Вашe им`я:
:
Введіть Ваш телефон:
:




Подібні об`єкти

WebWizard CRM Real Estate

10561

2 будинки на 9 сотках, Казбет, вул. Кавказька

Будинок (Приватний сектор)

 Шевченка - Казбет

 м. Черкаси, вул. Кавказька

 1 / 2 / цегла

 131 / 90 / 12 м2  Ділянка: 8.74 сот.;

 Ціна: 7 507 500 грн.

 Еквівалент: 165 000 $

 Еквівалент: 148 500 €

2 будинки на 9 сотках, Казбет, вул. Кавказька


Пропонуємо до продажу домоволодіння з двома цегляними будинками у Черкасах, у старому історичному районі Казбет, на вулиці Кавказькій. Об’єкт розташований на ділянці 8,74 сотки в затишній житловій зоні поряд із Дніпром. Перший будинок двоповерховий, загальною площею близько 131 кв. м, житловою – 90 кв. м, з кухнею 12 кв. м, їдальнею та п’ятьма житловими кімнатами; передбачені газове опалення, камін, роздільний санвузол, стіни цегляні, стан житловий. Другий будинок одноповерховий, цегляний, перебуває в процесі ремонту з виконаним переплануванням. Домоволодіння забезпечене центральною каналізацією, на території розміщені три капітальні гаражі, господарські будівлі, заїзд із навісом на три автівки та фруктові дерева. Локація поєднує спокій приватного сектору з розвиненою інфраструктурою: поруч школи №1 «Дюймовочка» та №6, магазини «Делікат» і «Аврора», аптеки «Мед-Сервіс» і «Гала аптека», торговий центр «ТОЦ УЛЮБЛЕНИЙ». Неподалік зупинка громадського транспорту, узвіз до оновленого пляжу. Звертайтеся до Черкаського агентства нерухомості – підберемо зручний час огляду. --- 2 будинки на ділянці 9 соток в затишному районі Казбету поряд з Дніпром і Соснівським парком. - Перший будинок 2-поверховий, цегляний, під шифером. Загальна площа 130кв.м, житлова: 90кв.м, кухня: 12кв.м, їдальня: 15кв.м. 5 житлових кімнат. Газове опалення, камін, косметичний ремонт, санвузол. - Другий будинок 1-поверховий, цегляний, під шифером. Площа загальна 67кв.м, житлова: 32кв.м, кухня: 15кв.м. В процесі ремонту, здійснене перепланування, демонтована стара штукатурка, частково оновлена стяжка, кухня і санвузол облицьовані кахлями. - Домоволодіння забезпечене центральною каналізацією. На ділянці 3 капітальні гаражі, господарські будівлі, заїзд для трьох автівок з навісом, фруктові дерева. Поряд узвіз Кривоноса, що виходить до оновленого пляжу. В одному кварталі зупинка громадського транспорту, супермаркет. В 10 хвилинах пішки школа, садок, університет ім. Б.Хмельницького.

Ярослав

0673353211

0472540454

0472560656

[email protected]

WebWizard CRM Real Estate

14954

Будинок в центрі на 11 сотках

Будинок (Приватний сектор)

 Шевченка - Центр

 м. Черкаси, вул. Пастерівська

 1 / 2 / цегла

 353 / 95 / 14 м2  Ділянка: 11 сот.;

 Ціна: 11 375 000 грн.

 Еквівалент: 250 000 $

 Еквівалент: 225 000 €

Будинок в центрі на 11 сотках


Пропонуємо до продажу двоповерховий будинок у Черкасах, у районі «Шевченка – Центр», на вулиці Пастерівській. Помешкання розташоване в центральній частині міста на перетині вулиць Пастерівської та Гоголя, що робить локацію зручною як для проживання, так і для комерційного використання – фасад завдовжки 24 м виходить на проїзну вулицю. Загальна площа будинку – 353 кв. м, житлова – 95 кв. м, кухня – 14 кв. м, ділянка – 11 соток із двох приватизованих наділів. Стіни цегляні, об’єкт зданий в експлуатацію та потребує ремонту. На першому поверсі – кухня, простора вітальня й кабінет з панорамними еркерами, окремий санвузол і ліфтова шахта; на другому – чотири спальні та два санвузли, вихід на терасу. Під усім будинком капітальний підвал, прибудований гараж 12 х 4 м із ролетними воротами. Заведені вода, каналізація, газ та електрика. Поруч аптеки «Бажаємо здоров’я» та «УКРФАРМТРАНС», дитячі садки «Montessori Family» і «Ялинка», магазини «Моллі» та «Делікат», а також ТРЦ «Pioneer». Звертайтеся до Черкаського агентства нерухомості – підберемо зручний час огляду. --- Домоволодіння розташоване в центральній частині міста на перетині вулиць Пастерівської і Гоголя. Поряд будинок культури "Дружба Народів", школи №12, 17. Будинок зданий в експлуатацію, стіни цегляні. Заведені міські комунікації: вода, каналізація, газ, світло. Під усім будинком капітальний підвал з висотою стелі 3.8м. На першому поверсі розташовані кухня, простора вітальня і кабінет з панорамними еркерами, окремий санвузол. Є ліфтова шахта. Прибудований великий гараж розміром 12 х 4 м висотою 2.9м. Ролетні ворота. На другому поверсі 4 окремі спальні, 2 санвузли або гардеробна і один санвузол в залежності від рішення власника. З коридора вихід на терасу над гаражем. Двір площею 11 соток, складається з двох приватизованих земельних ділянок. Фасад 24м, виходить на вулицю Пастерівську, що дозволяє експлуатувати будинок як по прямому призначенню, так і під комерційну діяльність.

Ярослав

0673353211

0472540454

0472560656

[email protected]

WebWizard CRM Real Estate

10134

Будинок, с. Геронимівка, р-н новобудов

Будинок (Приватний сектор)

 Геронимівка

 Черкаський р-н, с. Геронимівка

 1 / 2 / цегла

 160 / / м2  Ділянка: 15 сот.;

 Ціна: 4 550 000 грн.

 Еквівалент: 100 000 $

 Еквівалент: 90 000 €

Будинок, с. Геронимівка, р-н новобудов


Пропонуємо до продажу двоповерховий цегляний будинок у селі Геронимівка Черкаського району, у районі новобудов «Поле чудес» поблизу Черкаської об’їзної дороги. Загальна площа помешкання – 160 кв. м, ділянка – 15 соток. Стіни зведено з газоблоку, дах накрито німецькою металочерепицею та утеплено, до будинку прибудовано гараж 4х8 м з воротами 3х3. На першому поверсі виконано стяжку підлоги, фінішну штукатурку стін, розведено електропроводку, воду й каналізацію, санвузол і кухню облицьовано плиткою, встановлено металопластикові вікна та подвійні вхідні двері. Об’єкт має два санвузли, роздільне планування, свердловину 33 м з глибинним насосом, подвійну вигрібну яму, 3-фазне світло 16 кВт з 2-тарифним лічильником, електричний і твердопаливний котли. Будинок передається без ремонту, підготовлений до подальшого оздоблення. Ділянку частково огороджено бутовим парканом, висаджено молоді плодові дерева й кущі, з території відкривається вид на місто Черкаси. Поряд розташовані Геронимівська загальноосвітня школа, дитячий садок «Сонечко», парк, аптека та зупинка громадського транспорту. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд. --- Будинок розташований в районі новобудов "Поле чудес" недалеко від Черкаської об"їзної дороги. Стіни з газоблоку, дах з німецької металочерепиці, прибудований гараж 4 х 8 м з воротами 3 х 3. 2 поверхи. На першому поверсі підлога зі стяжкою, розведена вода і каналізація, вхідні подвійні двері і металопластикові вікна, санвузол і кухня облицьовані плиткою, фінішна штукатурка стін, розведена електропроводка, підлогова дошка для другого поверху, утеплений дах, свердловина 33м з глибинним насосом, подвійна вигрібна яма. Світло 3-фазне, 16кВт, 2-тарифний лічильник, електро- і твердопаливний котел. Ділянка 15 соток, частково збудовано бутовий паркан, молоді плодові дерева і кущі. З ділянки видно м. Черкаси.

Ярослав

0673353211

0472540454

0472560656

[email protected]

WebWizard CRM Real Estate

15010

Будинок біля Дніпра і лісу, с. Кедина Гора

Будинок (Приватний сектор)

 Кедина Гора

 с. Кедина Гора, вул. Придніпров

 1 / 1 / дерево і цегла

 55 / 36 / 4 м2  Ділянка: 31 сот.;

 Ціна: 614 250 грн.

 Еквівалент: 13 500 $

 Еквівалент: 12 150 €

Будинок біля Дніпра і лісу, с. Кедина Гора


Пропонуємо до продажу одноповерховий будинок у мальовничому селі Кедина Гора, на вулиці Придніпровській, за 20 км від Черкас і близько 160 км від Києва. Помешкання розташоване біля річки Дніпро та соснового лісу, що робить його зручним варіантом для сезонного відпочинку чи дачі. Загальна площа будинку становить 55 кв. м, житлова – 36 кв. м, кухня – 4 кв. м, ділянка – 31 сотка. Стіни глинобитні, обкладені цементною плиткою, дах шиферний, опалення пічне, кімнати суміщеного планування. Об’єкт пропонується без ремонту, санвузол облаштований на подвір’ї. На території є сарай, льох і колодязь. Локація поєднує тишу приватного сектору із близькістю до природи: за сотню метрів пролягає піщаний пляж на березі Дніпра, поряд – сосновий бір. Зелене село добре підходить для спокійного заміського життя та відпочинку на свіжому повітрі. Звертайтеся до Черкаського агентства нерухомості – підберемо зручний час огляду. --- Будинок розташований в мальовничому селі Кедина Гора, в 100 метрах від пляжу р.Дніпро, поряд з сосновим лісом. 20км від Черкас, 160км від Києва. Стіни глинобитні, обкладені цементною плиткою, дах шиферний. В будинку пічне опалення. Використовувався як дача для сезонного відпочинку. В дворі сарай, льох, колодязь.

Ярослав

0673353211

0472540454

0472560656

[email protected]