Будинок, с. Сагунівка Черкаського району - Продаж, Сагунівка

Детальний опис об`єкта №13372:


Будинок розташований поблизу центру Сагунівки в бік Дніпра. В пішій досяжності школа, магазини. Дорога з твердим покриттям. 35км від Черкас.
Стіни дерев"яні, обкладені цеглою, під шифером. Металопластикові вікна. Просторий підвал під будинком. 4 кімнати, санвузол у будинку, газове і пічне опалення, для підігріву води використовується електричний бойлер і твердопаливний титан, охайний жилий стан.
Наявні господарські споруди: 2 сараї, літня кухня, льох.
Широкий двір з двома заїздами. Фруктові дерева. Земельна ділянка приватизована.


Будинок, с. Сагунівка Черкаського району

Тип:Продаж Будинок (Приватний сектор)
Район:Сагунівка
Адреса:Черкасикий р-н, с. Сагунівка
Поверх:1
Поверховість:1
Загальна площа:76 м2
Жила площа:47 м2
Площа кухні:6 м2
Площа ділянки:25 Сот.
Стан об`єкта:Жилий стан
Матеріал стін:дерево і цегла
Планування:Комбіновані
Санвузол:Роздільний
Балкон:-
Ціна:583 800 Грн.
Еквівалент:13 900 $
Еквівалент:12 510 €
Переглядів:1689
Дата публікації:

2021-10-11 17:28:41


Цікавлять деталі?

Введіть Вашe им`я:
:
Введіть Ваш телефон:
:




Подібні об`єкти

WebWizard CRM Real Estate

14992

Два будинки на одній ділянці в передмісті Черкас, с.Свидівок

Будинок (Приватний сектор)

 Свидівок

 с. Свидівок, вул. Шевченка

 1 / 2 / піноблок

 364 / 114 / 74 м2  Ділянка: 15 сот.;

 Ціна: 14 700 000 грн.

 Еквівалент: 350 000 $

 Еквівалент: 315 000 €

Два будинки на одній ділянці в передмісті Черкас, с.Свидівок


До Вашої уваги пропонується продаж двох будинків на одній ділянці в живописному передмісті Черкас, с. Свидівок. 15 хвилин їзди від центру міста, сосновий ліс і Дніпро, найчистіше повітря в регіоні згідно з замірами шкідливих мікрочасток в повітрі. Зручна інфраструктура: асфальтована дорога, сучасна школа, транспортне сполучення. Просторий двір 15 соток з виходом до власного штучного озера. Автоматичні ворота, паркінг на 3-4 автомобілі, охайний сад з декоративними та фруктовими деревами, кущами, англійський газон. Перший будинок загальною площею 244кв.м. Стіни: нейзомна утеплена опалубка і армований бетон: надійно зберігають прохолоду влітку і тепло взимку. Дах: бітумна черепиця. Оптоволоконний інтернет. На цокольному поверсі розташовані господарські приміщення: майстерня; бойлерна з газовим котлом Vaillant, системою розподілу опалення, водопостачання, системою фільтрації води; пральня, обладнана пральною і сушильною машинами, мийкою, меблями. На першому поверсі простора кухня-студія 74кв.м з виходом на терасу, вбудований гарнітур з технікою, тепла підлога, кондиціонер, особливого затишку додає камін на дровах. Стіни оздоблені венеціанською штукатуркою. Фігурні дерев"яні сходи з кованими елементами. При підйомі на половину поверху вгору ми потрапляємо до бібліотеки і робочого кабінету. На другому поверсі розташований хол, дитяча кімната, майстер-спальня з просторою гардеробною і виходом на видову терасу, ванна кімната. Другий будинок гостьовий загальною площею 120кв.м, 2-поверховий, з просторою терасою. На першому поверсі велика кухня-вітальня, оснащена якісними дерев"яними меблями і вбудованою технікою, кабінет, санвузол з душовою кабіною. Є кондиціонер. Додатково до наявної системи газового опалення або в якості резервного можна використовувати камін. На другому поверсі хол, спальня, ванна кімната.

Ярослав

0673353211

0472540454

0472560656

[email protected]